Marimex.cz

Solární ohřev

Domácí koupání může být levnější, jednodušší a šetrnější k životnímu prostředí díky solárnímu programu Marimex EkoSUN

Solární ohřev vody učiní koupání příjemnějším a prodlouží koupací sezónu o několik měsíců. Umožní vám ohřát si vodu v bazénu doslova zadarmo a to až o 6 °C. Výhodou solárního ohřevu Pyramida je jednoduchá instalace a skladnost. Výhodou solárního ohřevu Ekosun Slim je možnost umístění na plot, střechu nebo stěnu bazénu.

Solární ohřev Domeček

Solární domeček plnící hned několik funkcí. V první řadě ochrání vaše filtrační zařízení před stříkající vodou, deštěm nebo mechanickými poškozeními a navíc ohřívá váš bazén.

Vodný pro: bazény do 5 m3, pískové filtrace.

Solární ohřev Pyramida Sun

Solární ohřev Pyramida Sun je určen pro nadzemní i zapuštěné bazény. Dokáže ohřát vodu až o 6 stupňů. Rozdíl mezi solárním ohřevem Pyramida a Pyramida Sun je pouze v designu.

Vhodné pro: bazény do 7 m3, pískové a kartušové filtrace.

Solární ohřev Slim 90

Solární panel Slim 90 je určen především k vyhřátí malých bazénů. je tak ekonomickým řešením, jak si užít teplou vodu na každé zahradě.

Vhodný pro: bazény do 4 m3, pískové filtrace.

Solární ohřev Pyramida XXL

Větší a lepší verze oblíbeného solárního ohřevu Pyramida. Solární ohřev Pyramida je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény. Dokáže ohřát vodu až o 6 stupňů.

Vhodné pro: bazény do 20 m3, pískové filtrace.

Solární ohřev Slim 180

Solární panel Slim pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí filtračního systému vháněna do solárního panelu.

Vhodné pro: bazény do 7 m3, pískové filtrace.

Solární ohřev Slim 360

Větší a výkonnější varianta solárního ohřevu Slim. Ohřevná plocha o velikosti 3,6 m2 vyhřeje i ty největší bazény v naší nabídce a vy si tak budete pouze užívat teplé vody.

Vhodné pro: bazény do 20 m3, pískové filtrace.